Biz Türkiye’nin Yeşil Yüzüyüz

Firmamızın kurucusu ve sahibi olan Ziraat Mühendisi Altan Çelik 1994 yılında Didim Zirai İlaç İnş.Taah.San.Tic.Ltd. şirketini kurmak suretiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır . 16 yıllık tecrübesiyle Firmamız Didim , Akbük , Söke , Kuşadası Bodrum , Aydın ve çevresinde hizmet vermeye devam etmektedir.
Firmamızın kuruluş amacı; Siz değerli müşterilerimize en iyi ve en güvenilir bir şekilde hizmet vererek , sosyal yaşantı alanlarınız içerisinde rahat etmenizi sağlayacak ürünler sunmak, üretim çerçevesi içerisinde en iyi verimi alabilmeniz için sizlere danışmanlık hizmeti vererek en etkili çözümleri sunabilmek ve görsel alanlarda bakış açınızı değiştirerek doğal ve yeşil bir ortamda kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayacak ruh ve beden sağlığınız için de önemli bir rol oynayan bahçe düzenlemeleri ve bakıml hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktır. Ayrıca İş güvenliği, iş sağlığı ve kişisel koruyucu donanım konularında uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Bu amaç doğrultusunda , firmamız uzman kadrosu ve teknik servisi ile birlikte siz değerli müşterilerimize , geçmişten gelen tecrübelerimizle , sorunlarınızın çözümlerini en etkili ve en hızlı bir şekilde sonuçlandırarak sizlerin hizmetine sunmaya devam edeceğiz.